Компліменти чоловіку до сліз

Ми підібрали купу компліментів чоловіку . У цій добірці ви точно знайдете слова, які зачеплять струни душі близької людини.

Дорогий! Я хочу зробити тебе найщасливішим чоловіком на цій планеті! Хочу кожну секунду насолоджуватися тобою і хочу віддати тобі всю свою ніжність, теплоту, турботу і ласку … Я дуже люблю тебе!

Коли від кого-то чую згадка про тебе, на моєму обличчі завжди з’являється посмішка.

Мені подобається, що одне з твоїх кращих якостей – це постійне бажання в чому-небудь поліпшуватися, дізнаватися щось нове, експериментувати і не зупинятися на досягнутому.

Як добре обіймати тебе, говорити з тобою і радіти просто тому, що ти поруч.

Всі мої приємні враження від життя пов’язані лише з тобою.

Часу проведеного з тобою мені постійно мало, тому що, скільки б не знаходилися разом, мені здається, що пройшла всього одна хвилина. Спасибі тобі величезне за те, що навіть серед сірих буднів, дощової погоди і зимової холоднечі ти даруєш мені відчуття квітучої і дуже теплу весну, яка прокидається в моїй душі. Тільки твої руки можуть обіймати так ніжно і міцно одночасно, тільки в твоїх руках мені хочеться перебувати цілодобово, спасибі тобі за це, улюблений

Коханий, ти даруєш мені любов і щастя, тепло, ласку і надію. Мені дуже пощастило в житті з тобою, ти – справжній чоловік, про який можна тільки мріяти. З тобою я відчуваю себе легко і затишно. Дозволь подарувати тобі найтепліші, найкрасивіші компліменти. Твоя любов мені зігріває серце, тільки при одному твоє ніжному погляді, я таю. Нехай щастить тобі у всьому, завжди, нехай тільки приємні миті відвідують твоє життя. Ти гідний тільки восхищенья. Нехай птах щастя летить за тобою.

З усіх хто мені коли-небудь зустрічався ти найніжніший (добрий, сильний, розумний) чоловік.

Мені подобається, що у тебе немає ні краплі облуди, ти не намагаєшся виставляти себе за ту людину, яким не є. (Рекомендуємо прочитати статтю про якості справжнього чоловіка, які хочуть бачити жінки.)

Нехай ти і не альпініст, але мої вершини ти вже з легкістю підкорив!

Дорогий, я б не змогла жити без тебе, я так раніше не любила нікого.

Ти по-справжньому красивий і я змогла це побачити!

У мене є один секрет. Боюся його розповідати. Його сенс у тому, що без тебе, мені напевно, і не жити.

Ти самий галантний чоловік, якого я коли-небудь знала.

На всьому білому світі ти самий розуміє чоловік.

Ти як довгоочікуваний дощ в спекотний літній день – приємний і охолоджуючий.

Бути турботливим сином, вірним чоловіком і хорошим батьком може далеко не кожен. Але у тебе це виходить легко і невимушено!

Коли ти мене поцілував, я думала, що збожеволію. Ти приголомшливий.

Я думала, що в музеї все будуть дивитися на стародавні скульптури прекрасних чоловіків, але я помилялася. Тут тільки один прекрасний чоловік, який привертає загальну увагу. Навіть статуї дивляться на тебе.

Про тебе можна сказати як про чоловіка, якого легко поважати і навіть хочеться це робити за твоє поводження з жінками. (Хочете дізнатися, як можна показати свою повагу до чоловіка? Тоді рекомендуємо прочитати 64 способу, як це зробити).

Компліменти чоловіку українською мовою

Компліменти чоловіку до сліз

Можеш мене навчити тому, як професійно робити (підстав потрібне), щоб у мене виходило як у тебе?

Ти не боїшся звалювати на свої міцні плечі величезний тягар відповідальності. Саме тому ти завжди будеш найкращим чоловіком на всьому білому світі.

Неможливо прожити на світі без любові. Немає в світі жодної людини, щоб не спробував цього солодкого почуття. І найголовніше, що кохання не буває однаковою, у кожного вона різна. Мені, здається, що я люблю тебе сильніше за всіх на світі. Ти у мене найкрасивіший, найдобріший, самий лаковий і ніжний. Ти подарував мені крила любові, і від щастя я літаю. Ти для мене завжди прекрасніше всіх, і моя любов зробить тебе найщасливішим. Будь завжди таким уважним, люблячим і чарівним.

Ваші переконливі і бездоганні докази справляють велике враження! Ви керівник від Бога!

Доброта і твоя ніжність змушують мене відчутисебе розпещеним кошеням.

Ти надзвичайно чуйна людина. Ніколи не подумала б, що чоловік може бути настільки чуйним і уважним до потреб жінки.

У тебе відмінний смак!

Ти самий безстрашний чоловік!

Дорогий, ти причина моєї неуважності, з тобою я постійно щось втрачаю. В твоїх міцних обіймах я втрачаю почуття реальності, під твоїм палким поглядом – розсудливість, а від твоїх палких поцілунків я просто втрачаю контроль над своїми почуттями та емоціями.

Ти мій світ, наповнений по самі вінця!

Ти знаєш, що тільки однієї своєї маленької посмішкою ти робиш мій день вдалим? Ти такий життєрадісний!

Я коли думаю про тебе, мене хвилюють тисячі спогадів, мурашок по шкіріі раніше невідоме почуття хвилювання.

Пусти мене в свою любов. Обіцяю поводитися добре і віддано.

Я згадую наші ласки вночі і не можу видихнути це задоволення до сих пір.

Ти – дуже надійний, і таких чоловіків дуже рідко зустрінеш. Я думаю, що будь-яка жінка, яка перебуває з таким чоловіком – повинна відчувати радість і спокій, від усвідомлення себе поруч з таким чоловіком.

Ти професіонал не тільки в своїй справі, а й у будь-якому іншому, за яку берешся. Це рідкісне і гідне похвали якість.

Кажуть, що жінки – це квіти. Ти ніколи не забуваєш поливати й удобрювати мене. Ти підтримуєш вогонь в лампі нашої любові. Ти справжній чоловік.

Я так хочу тебе, що не залишилося жодного сантиметра тіла, які не покритого мурашками бажання.

Я знаю, що ти особливий. І твоя особливість полягає в твоєму розумі, силі, витривалості і розумінні.

Ти – моя найяскравіша фантазія, найзаповітніша мрія.

Компліменти чоловіку у прозі

Компліменти чоловіку українською мовою

Без тебе мені погано, повертайся скоріше.

Ми з тобою дві половинки одного цілого. Я все життя буду дякувати долі за такий дорогоцінний подарунок. Мій милий, єдиний, я завжди хочу бути тільки з тобою. Все, що щастям в житті пов’язано, це все пов’язано тільки з тобою. Я люблю тебе щирою, чистою любов’ю, наше щастя з тобою спокійно. Ти найкрасивіший, найдобріший, найбажаніший хлопець на всій планеті, залишайся таким завжди. Тільки одному тобі я дарую ключик від свого серця, тільки ти один гідний захоплення.

У мене в житті не було більшої любові, ніж віддана пристрасть до тебе!

Хочеш спізнитися на роботу? Я покажу тобі, як це можна зробити!

З тобою добре і спокійно. Чи безпечно, як за кам’яною стіною.

Ти просто приголомшливий кулінар! Я ніколи не пробувала нічого подібного!

Я вважаю тебе дуже розумним, і мені завжди цікаво розмовляти з тобою, і дізнаватися твоя думка.

Пристрасний, невгамовний, гарячий і незабутній!

Думаю, у тебе вийде стати найкращим батьком для своїх дітей, судячи з того, як діти до тебе ставляться і люблять грати з тобою.

У тебе відмінний смак. Ти так правильно підбираєш одяг.

Ти – чашка ароматної кави, яку я так хочу випити!

Мені не вистачає твоїх рук, які пестять мене. Мені не вистачає твоїх очей, які обожнюють мене. Мені не вистачає твого тіла, від якого виходить тепло. Мені не вистачає твого серця, яке любить мене. Мені не вистачає тебе!

Ти зайнятий? А я точно знаю, що всі мої думки зайняті тобою.

З тобою і за тобою – хоч на край світу.

Я називаю тебе самим милим, єдиним, найніжнішим і добрим. Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене нагорода. Ми з тобою дві половинки, і наше щастя безтурботно. Я люблю тебе, і хочу завжди бути тільки з тобою. Та ти просто подарунок долі для мене, і я за це дуже вдячна їй. Ти моя надія, моя радість і мрія. Ти подарував мені крила щастя, на яких я злітаю вище хмар. Твої очі, усмішка, і твій сміх просто зачаровують мене. Ти гідний захоплення і найніжніших компліментів.

Не потрібно говорити зі мною таким голосом, інакше ти не помітиш сам, як опинишся без штанів …

Ти дуже сильний, таким і повинен бути справжній чоловік.

Навіть через кілька років після нашого знайомства ти не перестаєш відкриватися з нового боку. Це просто неймовірно! Я люблю тебе ще більше.

З тобою мені так добре і легко, так спокійно і надійно, від твоєї посмішки яскравіше світить сонце, від приємних слів – дзвінкіше співають птахи, перед твоєю впевненістю зникають хмари проблем і тіні сумнівів, ти все можеш, розумієш і вмієш, ти – найкращий , залишайся таким завжди, мій коханий!

Раніше життя було цікавим, але якийсь сірої. Після того, як в неї увійшов ти, я зрозуміла, що була позбавлена ​​справжнього щастя, того, що подарував мені ти і продовжуєш дарувати кожен день. Зараз я точно впевнена в тому, що тільки ти – та людина, з яким мені хочеться провести все життя і не розлучатися ніколи

Зробити комплімент чоловіку

Зробити комплімент чоловіку своїми словами

Можливо, ти зараз зайнятий іншими справами – але пам’ятай, є хтось, хто думає про тебе невпинно. І бажає тобі щастя і самого кращого. Адже ти заслуговуєш тільки найкращого. Люблю тебе!.

З тобою мені ніколи не буває сумно. Ти вмієш підняти настрій і створити потрібну атмосферу.

Світ став найяскравішим, найпрекраснішим, тому, що поруч ти, мій найголовніша людина на землі, мій улюблений. Ти випромінюєш добро і ласку, тільки з тобою я відчуваю себе захищеною. Я люблю і обожнюю тебе. Ти – промінчик щастя і тепла, ти – найкращий хлопець на землі. Мені так добре і затишно з тобою. Будь завжди таким сильним, добрим, уважним, бажаним і улюбленим. Нехай твоя заповітна мрія обов’язково збудеться, нехай найяскравіша зірка освітлює твій життєвий шлях. Всіх благ тобі, мій хороший.

Мене не перестає дивувати твоя прозорливість і гострий розум!

Відстань не перешкода для нашої любові.

Ти чоловік з великої літери М! Мужній, милий, мудрий, мій! …

Твої обійми дарують мені відчуття безпеки.

Ти – відображення мене. Ти це я. Мені без тебе ніяк.

До зустрічі з тобою мені здавалося, що справжніх, сильних, впевнених в собі чоловіків не залишилося, але ти мене повністю в цьому переконав і показав, що жінка повинна бути слабкою і беззахисною. Ти навчив мене довіряти тобі, твій вибір і вирішення і я дуже за це вдячна

З тобою мені все під силу. З тобою і я краще.

Серед інших людей у ​​всьому Всесвіті, ми знайшли один одного, мій улюблений, бажаний, і найкращий хлопець на землі. Кожен день, проведений з тобою, приносить радість. Ти гідний найкращих, найтепліших компліментів. Я навіть не уявляю, як я могла жити до зустрічі з тобою, мій бажаний. Ти прекрасний, добрий, ніжний, і найкращий для мене. Я думаю, що в світі було б більше щастя, краси і любові, якби були всі такі, як ти, мій неповторний. Я люблю тебе, і завжди хочу бути тільки з тобою.

Я люблю ті моменти, коли ти повертаєшся, але терпіти не можу проводжати тебе.

Ти будиш в мені стільки яскравих почуттів, що я не знаю, як жити без цієї підзарядки!

Твій погляд самий запаморочливий в світі, в ньому живуть пустотливі вогники веселощів, свіжість думки і гордість сили, я ніколи не могла встояти, дивлячись тобі в очі. Твої вчинки завжди правильні і турботливі, тому з тобою я відчуваю себе королевою, і знаю, що мені заздрять усі дівчата, адже ти ідеальний!

Тобі коли-небудь говорили, що у тебе дуже гарні очі? Правда! Я обожнюю дивитися в ці яскраві, оранжеві соняшники на янтарний тлі!

Я відчуваю в тобі силу, ти здатний на багато що. Впевнена, що ти досягнеш великих результатів.

Твоя мудрість і раціональність мене просто підкорила!

За тебе б могли боротися багато, і як добре, що ти вибрав мене!

Хочу, щоб мої діти мали такі ж якості, якими володієш ти.

Я найщасливіша дівчина на світі, тому що у мене є ти, мій найкращий, найкрасивіший, самий надійний, і просто мій. Ти моя друга половинка, моя доля. Я хочу завжди бути поряд з тобою, притиснутися до твого плеча, і відчувати себе самої захищеної, найулюбленішою. Я люблю тебе, і хочу бути тільки з тобою. Ти самий добрий і рідна людина на землі, ти подарував мені щастя. Нехай всі твої мрії неодмінно збудуться, нехай моя любов, як найяскравіша зірка, завжди висвітлює твій шлях.

Компліменти чоловіку своїми словами

Зробити комплімент чоловіку до сліз

Як же мені пощастило зв’язатися саме з тобою!

Улюблений, як мені хочеться зараз притиснутися до твого плеча, і забути про все на світі. Ти такий добрий, милий, уважний і ніжний. Ти гарний, як Бог. Ти окрилює мене своєю любов’ю. Кожна хвилина, проведена разом – це свято. І мені так хочеться, щоб моє життя завжди була святом. Люблю тебе більше всіх на світі, і так сподіваюся на взаємність. Я обіцяю зробити все, щоб ти був найщасливішим. Нехай збуваються всі твої мрії, нехай удача ходить за тобою, як тінь.

Ніхто не ідеальний, але ти – унікальний!

Думала, немає ідеальних чоловіків, але, помилялася. Мені пощастило стати дружиною ідеального чоловіка!

Ти осяйний, що опромінює все навколо.

З тобою, як за кам’яною стіною. Ти такий сильний!

Всі мої подруги мріють про такий хлопця: інтелігентному, сильному, уважному, красивому.

Я вдячна тобі за твій спокій і витримку, коли я роблю якусь дурницю.

Мудрість твоєї душі допомагає мені навіть в найскладніших ситуаціях.

Ти не тільки вірний чоловік, але і мій відданий друг. Спасибі тобі за кожну хвилину сімейного щастя!

Ти як справжній бразильський кави – міцний, гарячий і заснути не даєш!

В небі немає недоліків – ти ідеальний.

Поруч з тобою я розцвітають тисячею пелюсток.

Ти прекрасно виконуєш свою роботу. Справжній майстер. У тебе точно талант. Ти приділяєш увагу кожній деталі, кожної дрібниці. Твої руки і твій розум творять просто диво!

Я пишаюся, що вийшла заміж за справжнього чоловіка, завжди чітко знає, чого він хоче від життя. Це породжує в мені почуття спокою, довіри до тебе.

Все в тобі добре: і тіло, і риси обличчя, і розум.

Щасливчик, який ощасливив і мене.

Твої безкорисливі вчинки і благородні справи, говорять багато про що, в першу чергу про те, що ти готовий прийти на допомогу в будь-яку хвилину.

Ніколи не зустрічала такого розумного чоловіка, у якого, здається, є розумні відповіді на все, про що його запитають.

Жодна людина, що живе на цій планеті, ніколи не розумів мене так, як це вдається тобі.

Компліменти чоловіку до сліз

Компліменти чоловіку своїми словами

Неможливо забути твою посмішку, вона в тебе така особлива!

А ти знаєш, що під цим платтям у мене зовсім нічого немає? Не віриш? А ти перевір!

Якщо ти хочеш розбити моє серце – просто піди на роботу на цілий день. Перевірено – це працює.

Ніколи не опускай рук! Як же можна опускати такі красиві руки!

Лише від твоєї любові можу я бути щасливою,

Мені дуже приємно проводити з тобою час. Коли я з тобою – я не помічаю, як воно пролітає.

Мені так приємно проводити з тобою час, розмовляти, і відчувати тебе поруч. З тобою я розкривати як жінка, і тому я так вдячна тобі, дорогий.

Заворожує своєю чоловічою силою.

Я від щастя на сьомому небі, адже поруч зі мною ти, мій єдиний, бажаний, і найулюбленіший хлопець. Мені так приємно бути твоєю дівчиною, я іноді заздрю ​​навіть сама собі. Ти хлопець, про який я мріяла все життя, ти моя друга половинка. Кожна хвилина, проведена з тобою – найбільша нагорода для мене. З тобою мені завжди цікаво, надійно і весело. Я буду все робити для того, щоб зробити тебе найщасливішою людиною. Щасти тобі завжди, любимо. Нехай всі твої мрії перетворяться в реальність.

Ти супер! Ти найкраща подруга Ти – супер! Ти дуже хороший друг! Ти супер! Ти сильний і ніжний!

Твій голос звучить більш заспокійливо, ніж голос моєї матері, коли вона співала мені колискову пісню в дитинстві.

Ти перетворив моє життя в романтичну казку, в якій я стала принцесою, а ти виявився гарним лицарем. Хочу, щоб казка тривала вічно.

А кажуть, що чоловіки не красиві … Вони просто не бачили тебе!

Ти так ввічливий і галантний, що я втрачаю дар мови.

Ти вмієш розсмішити, спасибі за відмінне почуття гумору.

Пишу тобі з таким букетом почуттів, що звичайними словами їх просто не передати!

У тебе красиві чоловічі риси обличчя.

Ти мій ідальго з давньої епохи, через якого дами непритомніли, але я поки тримаюся)

Твоя зачіска – просто супер!