Компліменти чоловіку до сліз

Ми підібрали купу компліментів чоловіку . У цій добірці ви точно знайдете слова, які зачеплять струни душі близької людини.

Дорогий! Я хочу зробити тебе найщасливішим чоловіком на цій планеті! Хочу кожну секунду насолоджуватися тобою і хочу віддати тобі всю свою ніжність, теплоту, турботу і ласку … Я дуже люблю тебе!

Коли від кого-то чую згадка про тебе, на моєму обличчі завжди з’являється посмішка.

Мені подобається, що одне з твоїх кращих якостей – це постійне бажання в чому-небудь поліпшуватися, дізнаватися щось нове, експериментувати і не зупинятися на досягнутому.

Як добре обіймати тебе, говорити з тобою і радіти просто тому, що ти поруч.

Всі мої приємні враження від життя пов’язані лише з тобою.

Часу проведеного з тобою мені постійно мало, тому що, скільки б не знаходилися разом, мені здається, що пройшла всього одна хвилина. Спасибі тобі величезне за те, що навіть серед сірих буднів, дощової погоди і зимової холоднечі ти даруєш мені відчуття квітучої і дуже теплу весну, яка прокидається в моїй душі. Тільки твої руки можуть обіймати так ніжно і міцно одночасно, тільки в твоїх руках мені хочеться перебувати цілодобово, спасибі тобі за це, улюблений

Коханий, ти даруєш мені любов і щастя, тепло, ласку і надію. Мені дуже пощастило в житті з тобою, ти – справжній чоловік, про який можна тільки мріяти. З тобою я відчуваю себе легко і затишно. Дозволь подарувати тобі найтепліші, найкрасивіші компліменти. Твоя любов мені зігріває серце, тільки при одному твоє ніжному погляді, я таю. Нехай щастить тобі у всьому, завжди, нехай тільки приємні миті відвідують твоє життя. Ти гідний тільки восхищенья. Нехай птах щастя летить за тобою.

З усіх хто мені коли-небудь зустрічався ти найніжніший (добрий, сильний, розумний) чоловік.

Мені подобається, що у тебе немає ні краплі облуди, ти не намагаєшся виставляти себе за ту людину, яким не є. (Рекомендуємо прочитати статтю про якості справжнього чоловіка, які хочуть бачити жінки.)

Нехай ти і не альпініст, але мої вершини ти вже з легкістю підкорив!

Дорогий, я б не змогла жити без тебе, я так раніше не любила нікого.

Ти по-справжньому красивий і я змогла це побачити!

У мене є один секрет. Боюся його розповідати. Його сенс у тому, що без тебе, мені напевно, і не жити.

Ти самий галантний чоловік, якого я коли-небудь знала.

На всьому білому світі ти самий розуміє чоловік.