Щирі компліменти жінці своїми словами, до сліз

Ми підібрали купу сучасних компліментів жінці до сліз. У цій добірці ви точно знайдете слова, які зачеплять струни душі близької людини.

Ти казкова королева!

Вас звуть не Афродіта?

Очі твої яскравіше всіх зірок на нічному небі!

Ми просто створені одне для одного.

Ти для мене справжня нитка зірочка, ти – все, що мені потрібно.

Немає нічого приємнішого і сладостней, ніж твої ніжні поцілунки.

Доля подарувала мені найпрекраснішу дівчину. Я такий щасливий з тобою, кохана. У тебе відкрита душа, а характер – просто ангельський. Лише про тебе я завжди мріяв, і з того часу по вуха в тебе закоханий. Твоя любов зігріває мене, як сонце, горить дороговказною зіркою. Я хочу завжди бути з тобою, і відчувати себе захищеною. Ти сьогодніїдеш, і тому у мене зовсім немає настрою. Я буду вважати хвилинки до нашої зустрічі, адже я так сумую за тобою, моя радість. Будь завжди коханою і бажаною.

Мила, ти професійна і талановита у всьому, але твої здібності музиканта і прядильниці поза конкуренцією. Адже ти просто віртуозно граєш на нервах і неперевершено в’єшся з мене мотузки. Але я готовий з радістю бути вічним об’єктом для відпрацювання твоїх особливих навичок.

Моє ліжко досі не знала такої краси і досконалості, як ти!

Стародавні часи позаду, але на Землі залишилася одна богиня – богиня краси, ніжності, доброти, таланту, чарівності, великодушності, гармонії, натхнення, радості – це ти. Ти просто неймовірна дівчина, немов дзвінкий струмочок, з якого хочеться напитися водиці, немов гордий птах, що вабить в дали щастя і блаженства.

Мені важко відвернутися від твоїх незабутніх очей!

Ти моя любов. Я буду любити тебе завжди.

Це плаття так дивно підкреслює твою фігуру.

Сонечко, твоя посмішка здатна зігріти і надихнути ціле місто. Твої очі – як чудові зірки. Твій характер прекрасний! Ти – моя заповітна любов і втілення найкращих мрій!

Ви – королева моїх мрій. Я готовий укласти шлях, по якому ти йшла, пелюстками троянд.

В твоїх очах завжди стільки тепла і ніжності.

Мила, ти дуже схожа на свою прекрасну маму.

Після спілкування з тобою дуже складно втриматися від компліментів. Ти подібна легкому бризу, але така ж норовлива і некерована як морська хвиля. В тобі нез’ясовним чином переплітаються грація і поступливість з напором і непокорою. І про тебе я можу говорити тільки в найвищому ступені: ти найкраща!

Ніколи не бачив такі гарні зелені очі і з таким великим кількості світла в них.

Краса врятує світ! Я впевнений це говорять про тебе!

Компліменти жінці у прозі

Зробити комплімент жінці українською мовою

Ти найкрасивіша дівчина з усіх, кого я знаю, ти опромінюєш весь світ світлом.

Погляд твоїх красивих очей змусив мене забути про те, що я хотів сказати і зробити.

Завжди будь впевнена в собі, адже такої краси я не зустрічав раніше!

Ні, тобі подібних точно немає в цьому світі. Ти найкраща і найкрасивіша. Однозначно!

Компліменти – це слова, які дарують людям позитив і гарний настрій. Їх однаково люблять і чоловіки, і жінки. Сьогодні я хочу подарувати свій комплімент Вам, тому що мені подобатися робити приємне хорошій людині. Ну ось, Ви вже посміхаєтеся, значить, комплімент подіяв. Я можу подарувати Вам ще один, і ще, просто Ви чудова людина і багато чого варті!

Знаєш в чому твоя особливість? Навіть стаючи, старше ти не втрачаєш своєї краси. Вона стає особливою, жіночною. (Рекомендуємо дізнатися, що чоловіки думають про справжню жіночності).

Як дівчатам подобається постійно носити кільця на пальцях, сережки у вухах і підвіски на шиї, так і мені просто необхідно перебувати поруч з тобою.

Яка ж ти весела, просто чудова жінка! Ніколи раніше не бачив такої щирої і по-хорошому дитячої посмішки.

Знаєш, чому мене вважають щасливою людиною? Тому що у мене розуміє дружина, добра і віддана.

Деякі дивляться, і нічого, варто подивитися тобі, як серце прискорює своє биття, в грудях стає тепло, і весь світ ніби зупиняється тільки заради цієї миті!

Твої очі – це дві зірочки, в яких я зміг відшукати світло, якого мені так не вистачало! Ти кращий будь супермоделі, адже вони – ляльки, а ти – справжня Богиня! Люблю твою загадкову посмішку, ніжний погляд, дзвінкий сміх і чарівну ходу! Я найщасливіший, адже мені дісталася краща жінка у Всесвіті!

Твоя чарівна посмішка, твоя краса просто зачаровує мене. Ти найкрасивіша дівчина на світі. Мені так з тобою добре, затишно і спокійно. Кожен день я чекаю з тобою зустрічі знову і знову …

Як добре, коли поряд з тобою є кохана людина, заради якого ти живеш. Краще і добріші, ніж моя дівчина, немає нікого в світі. Я просто окрилений від щастя, я весь розчинився в тобі, мій скарб.

Твої очі настільки виразні і красиві, що у мене немає сил, відірвати свій погляд від них.

Хіба чорні коти приносять неприємності? Досить почути лише стукіт твоїх підборів, щоб перестати думати, відчувати і бачити реальність. Ти просто позбавляєш мене розуму!

Твої очі – бездонні морські дали, в яких немає дна. Тому всі, хто потрапляють в них, гинуть назавжди, не маючи шансу на порятунок …

Я хочу прокидатися з тобою і засипати з тобою кожен день. Я хочу дивитися на тебе 24 години на добу. Ти все, що мені потрібно, і я дуже щасливий, що ти в мене є.

Розмовляти з тобою – одне задоволення. У тебе завжди, виходить, підтримати тему будь-якої розмови. (Дівчатам буде цікаво дізнатися, про що найкраще розмовляти з чоловіком, який подобається і не байдужий до них).

У мене впевненість на всі 100, що в моєму житті не було б ніякого сенсу не будь тебе.

Дівчина, у вас така промениста посмішка!

Компліменти жінці до сліз

Компліменти жінці у прозі

Від такої краси можуть спересердя розбиватися дзеркала, сердячись на твою бездоганність і ідеальність!

Твоя фігура заслуговує на увагу кращих художників.

Проти краси твоїх очей і сили твого погляду не встоїть жоден чоловік.

Я ніколи не зустрічав такої чуйної і розуміє дівчини. В тобі стільки щирості, тепла. Ти просто промениста! Ти яскравіше сонця. Завжди блищати і змушуєш всіх чоловіків обертатися тобі в слід.

У мене потемніло в очах від яскравого світла твоєї краси.

Бути такою гарною – це злочин!

Ти знаєш, чому я весь час посміхаюся? Я просто не можу приховати захоплення, дивлячись на тебе!

У тебе дуже гарні і ніжні руки, я готовий їх цілувати нескінченно.

Коли ти йдеш по вулиці, чоловіки згортають голови. Мені так пощастило, що у мене така гарна дівчина.

Мені пощастило знайти скарб, про який все життя мріяв. Розуміння цього, до мене прийшло побачивши тебе.

Тільки одна ти мені потрібна в цьому світі, і я хотів би зробити тебе найщасливішою!

У тебе такі маняще-гарне волосся. Їх хочеться постійно гладити, перебирати в руках.

Все б віддав, щоб бути таким красивим, як ти, не дивлячись на те, що я чоловік!

Ні прекрасніше миттєвостей, ніж хвилини проведені з тобою!

Своєю красою ти прикрасила мій ранок і весь день!

Навіть Афродіта – бліда копія твоєї краси.

Про твою красу і красу я міг би говорити годинами, але від одного погляду на тебе у мене перехоплює подих і пропадає голос!

Ти сама справжня принцеса.

Насправді, робити компліменти своїй дівчині – коханому і рідній людині – не так вже й складно. Розвивайте спостережливість, милуйтеся і просто озвучуйте ті емоції, які викликає в вас ваша половинка. Краса – в очах дивиться, як і любов.

Ти дивовижно справляєшся з усіма труднощами.

Компліменти жінці своїми словами

Компліменти жінці до сліз

Ти – моя друга половинка, без якої я не уявляю своє життя.

Я про таку дівчині і не мріяв. Адже в порівнянні з дійсністю мрії виявилися нікчемними.

Твій надзвичайно насичений внутрішній світ заворожує і підкорює. Дивовижне, досконале поєднання прекрасного – добра, оригінальна, улюблена – і це все ти …

Стук твого серце луною лунає у мене в душі змушуючи написати тобі любовне визнання. Якщо ти мене запитаєш про мої почуття … Я просто тебе поцілую і ніжно на вушко скажу: «ти саме моє найдорожчий скарб, мої почуття до тебе найніжніші, моя любов до тебе безмежна». Мені хочеться завжди бути з тобою. Дивитися в твої очі, тримати тебе ніжно за ручку, цілувати і говорити як сильно я люблю тебе. Моя любов з кожним днем ​​все сильніше і все важче бути без тебе, адже моє життя набуває сенсу тільки тоді, коли ти поруч.

Тільки коли я побачив тебе, я зрозумів, що значить природна краса!

Поруч з тобою я завжди відчуваю себе справжнім чоловіком!

Твій образ – образ ангела, що рятує від смутку і зневіри, твій голос – солодкий мед, твоя посмішка – принадна пісня, твій погляд – портал в світ пристрасті і ніжності.

Поговорити з тобою вже задоволення, а від твого поцілунку я б напевно помер від щастя!

Твоєї привабливості може позаздрити кожен.

Дуже приємно знаходиться в твоїй компанії. Ти, як сонце, висвітлюєш все навколо, і як веселка, вносиш фарби і позитивний настрій!

Ти заворожує своїм поглядом настільки, що я готовий дивитися на тебе вічно.

Ти так мене розумієш, ніби читаєш всі мої думки і це так зводить мене з розуму!

Цей стиль одягу так чітко (чудово, добре) підкреслює твою фігуру.

Ти справжня: щира, добра і гармонійна.

Ти ангел, що зійшов з небес. Ти божественно красива. Бездоганно розумна. Тебе так прикрашає твоя скромність і доброта душі. Я захоплююся тобою. Такий інший, як ти, немає.

Постійна думка про тебе зводить мене з розуму, але більше цього не буде і ти просто зобов’язана дозволити мені себе поцілувати ..

Про себе говорю як про сам везучий чоловікові, так як мені пощастило зустріти таку чарівну і привабливу жінку. (Рекомендуємо прочитати статтю про жіночої привабливості очима сучасних чоловіків).

Ти немов Богиня, що зійшла з небес на землю.

Мила, прекрасна жінка – ти як ніжний бутон царських кольорів, як ранкова крапля роси, як схід сонця прекрасна. твоя краса зачаровує і кружляє голову, доброта здатна розтопити вікові льоди, а велике серце торкнутися саму черству душу. Будь коханою і безтурботним!

Мені пощастило, що у тебе немає цінника, інакше я ніколи не зміг би зібрати грошей, щоб ти була моєю.

Зробити комплімент жінці

Компліменти жінці українською мовою

Твої риси бездоганні!

Ти мене розумієш як ніхто інший, ніби читаєш мої думки. Це зводить мене з розуму!

Зустріч з тобою, кохана – це незвичайний подарунок долі! Ти мій ангел, скарб, моя доля. Тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішою, ти надихає мене!

Мені дуже подобається, як ти тріпаєш віями! Вони у тебе такі пухнасті!

Ваша душа подібна до океану, неважливо, наскільки глибоко я поринаю в її глибини, я ніколи не досягну дна.

Боюся, що тебе можуть просто вкрасти через твою краси!

У мене немає слів! Ти прекрасна!

Я думав, що бувають тільки розумні або тільки красиві. Ти довела на своєму прикладі, що в одній людині може поєднуватися і те, і інше.

Доля подарувала мені найпрекраснішу дівчину – тебе, моя кохана! Тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішою і закоханим! Ти для мене світло, радість, позитив, я завжди хочу бути з тобою!

На фотографії ти красива, але вона передає тільки красу зовнішню. Усередині ти ще прекрасніше.

Краси своєї не описати, доброту твою не зміряти, світло в очах ні з чим не порівняти. Природа довго намагалася, щоб створити такий шедевр!

Твоє волосся, немов золотистий шовк, так і хочеться до них доторкнутися.

З промовою все нормально. Просто, коли бачу милу дівчину, моя мова починає вимовляти дивні звуки.

Прекрасною принцесою з казки ти увійшла в мою холостяцьке життя. Ти запалила в моєму серці любов, і вона розгорається тепер величезним вогненним багаттям. Я все життя буду вдячний долі за те, що вона подарувала мені тебе, Моя найкрасивіша дівчина на світі. Ти гідна найкрасивіших компліментів і захоплення. Залишайся завжди такою, ніжною, доброю, лагідною. Коли ти поруч, мені так спокійно і затишно. А під час нашої розлуки, я просто не знаходжу собі місця, скучаю і сумую без тебе, і з нетерпінням чекаю зустрічі.Мила, ніжна, добра, ти створена природою на диво. Твоя краса просто обворажівает. Я такий щасливий, що зустрів тебе, і пишаюся, що у мене найкрасивіша дівчина на світі. Тільки з тобою я просто літаю від щастя. Твій ангельський характер, твоя посмішка, твої солодкі уста, просто чарують мене. Ти – сама досконалість, і гідна найвищої похвали, найкращих компліментів. Я знайшов в тобі все, що шукав: душу, чарівність, загадку. Я живу і дихаю тільки для тебе, і обіцяю зробити тебе найщасливішою, адже тільки ти гідна цього.

Прокидатися щоранку і бачити твою гарну посмішку – це сенс мого життя.

Твоя посмішка, немов найяскравіший квітка: ніжна, щира, витончена. Твій голос, як теплий вітерець, приємно пестить слух. А твоя бездоганна шкіра не зрівняється ні з одним шовком в світі, настільки приємно торкатися до тебе. Ти – диво, ти дивовижна дівчина, в яку з кожним днем ​​закохуєшся все сильніше і сильніше.

Як тобі вдалося вкрасти моє серце?

Ти така гарна, що я боюся розплакатися від щастя!

Твої губи настільки повні і соковиті притому виглядають так спокусливо.

Ти така сточеним, така вишукана і красива, я не можу тобою не захоплюватися!

Красива? – Ні. Це не про тебе. Ти – ідеальна до найдрібніших клітинок.

Ти могла б бути великою художницею, талановитим письменником, тонким поетом або чуттєвим композитором, але ти вирішила стати найкращою жінкою.

Мені пощастило, що життя поєднала нас разом.

Ти така гарна! З тебе тільки картини писати!

Ти стоїш мільйонів компліментів, і мені хочеться говорити їх тобі все своє життя, наскільки ти прекрасна і чудова.

Мила, добра, ніжна і найулюбленіша дівчина на світі. Я так вдячний долі за те, що вона подарувала мені тебе, моя принадність. Просто не уявляю, як міг я жити раніше без тебе, моє сонечко. Ти гідна тільки восхищенья, моя радість, в тобі любові моєї початок і кінець усім сумам. Тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішою хлопцем на світі. Ти приносиш радість, добро і світло. Я люблю тебе, моя бажана, і вірю, що пісня наших двох сердець буде найдовшою і найкрасивішою.

Будь краса солодкої на смак, я б уже давно захворів на цукровий діабет поряд з тобою!

Навіть ангели заздрісно дивляться на тебе з небес, милуючись неземною красою!

Найчудовіша і прекрасна жінка – це ти. Найулюбленіша і бажана, незвичайна і чудова, добра і ніжна, незрівнянна і горда, шалено красива і весела, наймиліша і неповторна.

З усіх інших дівчат ти є найкращою, так вважає моя душа!

твоївії як крила метелика, кожен помах і я відлітаю …

Ти чудовий і бажаний квітка незрівнянної краси!

Мені пощастило знайти скарб, про який все життя мріяв. Я зрозумів це, побачивши тебе.

Я не п’яний, просто п’яний твоєю красою.

Рахат-лукум мого серця! Твої губи подібні чудовому шербету, а очі – блискучим льодяникам … Твій голос ніжний, як повітряний зефір, а сміх солодкий, як патока. І я не втомлююся дякувати небеса за дві речі: за те, що ти є і за те, що я не діабетик!

Ти так жіночна і ніжна, що я відчуваю себе маленькою дитиною в люблячих обіймах матері.

Ти незвичайна, такий інший, як ти, немає.

Я залежний від тебе, як багато залежать від комп’ютерних ігор. Все віддам, аби провести час з такою дівчиною, як ти.