Гарні побажання в дорогу своїми словами, у прозі

Ми підібрали купу красивих побажань в дорогу своїми словами. У цій добірці ви точно знайдете слова, які зачеплять струни душі близької людини.

Щоб повернувся ти ще більш щасливим, ніж зараз.

Приємних миттєвостей за кермом!

Так будуть з тобою обережність, пильність, терпіння, прозорливість і спокій!

Дорога довгою скатертиною стелиться. Без кінця повороти, підйоми і гірки. Бажаю тобі якомога менше зустрічати їх на своєму шляху! Нехай рівною, гладкою і спокійною буде твоя дорога. Улюблений, бережи себе!

Нехай майбутня дорога подарує вам лише позитивні враження. Нехай поруч з вами опиняться ввічливі і веселі попутники, які позбавлять від дорожньої нудьги, а пейзажі за вікном будуть барвистими і захоплюючими, немов картини талановитих художників.

Бажаємо Вам легкої дороги, відсутність перешкод на шляху, чудових попутників і якнайшвидшого повернення туди, де Вас чекають і люблять.

Нехай ангели віниками розчистять тобі дорогу!

Чи не купити хорошу погоду і добре самопочуття, зате можна бути у відмінній компанії і з хорошим настроєм! Бажаю щасливої ​​дороги, реалізації задуманого і уникнути будь-яких неприємностей!

Бажаємо Вам щасливої ​​дороги, легкої дороги, відмінних попутників і яскравих вражень.

Доброго і щасливої ​​дороги. Бажаю, щоб все обійшлося без труднощів і інцидентів, щоб весь час тебе в дорозі супроводжував чудовий настрій і бадьоре самопочуття. Удачі, внутрішнього спокою і неодмінного благополуччя в дорозі.

Бережи тебе доля!

Щоб по шляху тобі зустрічалися тільки перспективи!

Якнайшвидшого повернення!

Будь-яка дорога – це неповторне пригода, а наскільки прекрасним і запам’ятовуючим воно буде, залежить тільки від тебе. Бажаю тобі взяти з собою хороші спогади, світлі мрії і тверду впевненість в правильності свого маршруту. Щасливої ​​дороги!

Нехай оминуть тебе «пробки».

Везіння в дорозі.

Нехай завжди тобі горить «зелений»!

Поменше тобі крутих поворотів.

Чи не ризикуй!

Бажаю рівною дороги з захоплюючим пригодницьким сюжетом під час подорожі!

Побажати гарної дороги

Побажання в дорогу своїми словами

Нехай лінія горизонту завжди залишається рівною.

Нехай хмари розійдуться на твоєму шляху, світить ясне сонечко і дме попутний вітер!

Нехай будь-який форс-мажор обійде тебе стороною.