Щирі побажання в дорогу у прозі, до сліз

Ми підібрали купу гарних побажань в дорогу своїми словами, у прозі. У цій добірці ви точно знайдете слова, які зачеплять струни душі близької людини.

Нехай навіть звернувши не туди, ти все-одно потрапив куди треба.

Нехай удача всю дорогу сидить на твоєму лівому плечі, а благополуччя на правому! Бажаю по закінченню поїздки залишатися повним сил і творчого натхнення!

Нехай все попутні події будуть тільки – приємними!

Бажаю отримати нові цікаві враження.

Ні цвяха, ні – жезла.

Моя подружка! Ось ти і летиш. Хочу тобі побажати тобі спокійного і рівного польоту. Нехай літак летить як птах в хмарах – безтурботно і легко. Поменше тобі стресу і переживань. Думай лише про хороше, і воно обов’язково прийде. Нехай цей політ принесе лише приємні спогади!

Бажаю не збитися зі шляху.

Щасливої ​​дороги і самої доброї дороги. Нехай твоє подорож проходить під прапором радості, удачі, натхнення і благополуччя. Всім серцем бажаю відмінною і успішної поїздки!

Нехай удача їде з тобою на сусідньому сидінні, а ясне сонечко вказує шлях!

Нехай дорога буде доброю, нехай душа наповниться натхненням, нехай серце відчуває відраду, хай пейзажі радують твої очі. Бажаю щасливої ​​дороги і подорожі з повним комфортом, бажаю повної відсутності тривоги і великої удачі по курсу твого прямування.

Проста тебе чекає дорога або складна … головне, нехай вона буде – щасливою!

Швидких тобі зборів, легкого багажу, рівною дороги і якнайшвидшого повернення назад!

Нехай всі цілі будуть досягнуті.

До скорої зустрічі!

Щасливої ​​дороги! Нехай дорога буде легкою, комфортною, приємною і захоплюючою. Як випливає відпочинь і вбере в себе весь колорит подорожі. Лови всі можливі враження, насолоджуйся видами і отримуй задоволення від дороги!

Хочу побажати щасливої ​​дороги! Нехай далеку дорогу стелиться скатертиною, дорога буде легкою і безпечною, поруч будуть добрі цікаві попутники. Бажаю швидко і добре дістатися до пункту призначення і приємно провести час!

Нехай кожен кілометр буде рівним і легким, простим і зрозумілим.

У добру путь, бажаю від душі! Будь-яка дорога легка для того, хто бачить мету і прагнути до неї! Щасливої ​​дороги і попутного вітру, щоб не вставало в турі добре!

Бажаю тобі комфортного місця в дорозі і щоб поїздка видалася вдалою!