Красиві компліменти хлопцю своїми словами, у прозі

Ми підібрали купу компліментів хлопцю . У цій добірці ви точно знайдете слова, які зачеплять струни душі близької людини.

Твоя мудрість і раціональність мене просто підкорила!

Ви відмінний друг, прекрасний товариш, чудова людина і просто разюче чудовий чоловік!

З кожним днем ​​я закохуюся в тебе все сильніше, мій найкращий хлопець на землі. Ти гідний найкращих компліментів. Про таке хлопця, як ти варто тільки мріяти: уважний, чарівний, гарний, добрий, ніжний. Поруч з тобою, я відчуваю себе найщасливішою дівчиною. Так у тебе просто ангельський характер. Я іноді заздрю ​​сама собі, що мені так пощастило в житті, зустрівши тебе. Я хочу бути завжди тільки з тобою, мій найголовніша людина на землі. Нехай наша любов буде найяснішої, найкрасивішою, найчистішою.

Ти чоловік з великої літери М! Мужній, милий, мудрий, мій! …

Віддала би зараз мільйон доларів, аби на мить побачити тебе.

Ти – дуже надійний, і таких чоловіків дуже рідко зустрінеш. Я думаю, що будь-яка жінка, яка перебуває з таким чоловіком – повинна відчувати радість і спокій, від усвідомлення себе поруч з таким чоловіком.

Ніхто так не обіймав мене, як обіймаєш мене ти.

Є чоловіки, з якими ми живемо. Є чоловіки, заради яких ми живемо. А є ті чоловіки, опинившись поруч з якими, ми розуміємо, що починаємо жити по-справжньому …

Ти мій ідальго з давньої епохи, через якого дами непритомніли, але я поки тримаюся)

Як же довго я чекала тебе з роботи, здається, що пройшов цілий рік!

Жодна людина, що живе на цій планеті, ніколи не розумів мене так, як це вдається тобі.

У тебе дуже розташованапосмішка. Ти б їй точно підкорив Голлівуд!

Доля подарувала мені найголовнішу людину в світі – тебе, мій коханий. Тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішою дівчиною на землі. Ти даруєш мені ласку, тепло і надію. Ти моя друга половинка, лише з тобою я хочу бути завжди поряд. Я іноді навіть заздрю ​​сама собі, що у мене є ти. Нехай все у тебе ладиться, нехай кожен день приносить тільки яскраві миті. Міцного здоров’я тобі, світу, везіння у всьому, величезного щастя. Нехай неодмінно збувається твоя мрія, а яскрава зірка освітлює твій шлях.

Ти своїм прекрасним чином затьмарює в моїх очах день!

Момент, коли я вийшла за тебе заміж був самим доленосним, тоді я вирішила зв’язати свою долю з найкращим чоловіком на світі, і за весь час спільного проживання я ні на мить не сумнівалася в цьому виборі.