Щирі компліменти хлопцю у прозі, українською мовою

Ми підібрали купу найкращих компліментів хлопцю українською. У цій добірці ви точно знайдете слова, які зачеплять струни душі близької людини.

Я захоплююся твоїм талантом навіть звичайні істини піднести якось по-новому, по-особливому.

Твій сміх незвичайний. Він не тільки якийсь особливий, але і заразливий.

У тебе золотий характер, у тебе стільки позитивних якостей.

Що не кажи, а ти настільки красивий і сексуальний, що мені, напевно, доведеться тебе зв’язати і залишити вдома.

Я шалено за тобою сумую, вважаю дні до нашої зустрічі.

Ти самий чесний, вірний, добрий, уважний і відважний, з тобою ніколи не пропадеш, коли ти поруч, на душі так спокійно і легко. Ти справжній чоловік!

Не так просто сьогодні знайти людину, у якого дійсно добре серце. Мені пощастило зустріти чоловіка не тільки з добрим, а й золотим серцем.

З тобою дуже весело! Ти дуже позитивний хлопець!

Всі мої приємні враження від життя пов’язані лише з тобою.

Своїм прикладом ти спонукуєш всіх до самовдосконалення. Ти доводиш іншим, що ідеал може стати ще краще.

Я точно впевнена в тому, що з тобою ніякі проблеми і неприємності мені будуть просто не страшні. Тільки поруч з тобою моє серце починає стукати набагато частіше, а часом навіть здається, що все навколо перестає існувати, крім такого привабливого виру твоїх найкрасивіших очей

Тебе неможливо забути. Постійно хочеться бачити тебе.

Є розумні чоловіки, але це не про тебе. Ти – геніальний!

Так, це та сама любов з першого погляду … взаємна, велика, що зводить з розуму, справжня, глибока, як морське дно … вона з’явилася в моєму житті як веселка після довгого проливного дощу … Яскрава, красива, що приносить здивування і безмірну радість.

Я люблю це почуття безпеки, яке з’являється, коли ти мене обіймаєш або притискаєш до себе. Всі компліменти відомі в усьому світі навряд чи зможуть висловити моє захоплення тобою.

З тобою не страшні ніякі труднощі!

Ніколи не кинеш в біді, в тобі стільки мужності і відваги, а крім цього ти гарний, як Аполлон.

Геракл або Аполлон, Сталлоне або Вілліс, будь принц або маркіз не зрівняється з тобою. Ти такий один на білому світі – відважний, розумний, сміливий, добрий, справедливий, впевнений, красивий, веселий, важливий, цікавий, чарівний, завзятий і весь собою хороший!